Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 03.03.2024, 14:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
Bardzo fajna analiza taktyczna meczu z Twittera. Pokazuje model gry dzisiejszej Wisły, odmienny od tego, co było za Sobolewskiego.

https://twitter.com/AdamSurdek/statu...57154066743714

Warto też podkreślić raz wtóry ogromną zmianę na plus w stosunku do Sobolewskiego w zarządzaniu meczem, reagowaniu przez Rude na sytuacja na murawie. W tym elemencie jest kosmos w stosunku do tego, co było parę miesięcy temu. Sobolewski nie potrafił nic zmienić, kiedy zespół sobie nie radził.

A potem przyjdzie taki Jaroo1 i będzie opowiadał o strzale w kolano, albo MaLk, że trener powinien być nauczony ligi, bo jak nie jest, to źle i nie może punktować od samego początku.

Komedianci.
Możesz to skopiować i wrzucić tutaj?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując