Markus napisał(a):

Bardzo fajna analiza taktyczna meczu z Twittera. Pokazuje model gry dzisiejszej Wisły, odmienny od tego, co było za Sobolewskiego.
https://twitter.com/AdamSurdek/statu...57154066743714
Warto też podkreślić raz wtóry ogromną zmianę na plus w stosunku do Sobolewskiego w zarządzaniu meczem, reagowaniu przez Rude na sytuacja na murawie. W tym elemencie jest kosmos w stosunku do tego, co było parę miesięcy temu. Sobolewski nie potrafił nic zmienić, kiedy zespół sobie nie radził.
A potem przyjdzie taki Jaroo1 i będzie opowiadał o strzale w kolano, albo MaLk, że trener powinien być nauczony ligi, bo jak nie jest, to źle i nie może punktować od samego początku.
Komedianci.
|
Możesz to skopiować i wrzucić tutaj?