Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 02.03.2024, 22:00
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak tu debilowi by wytłumaczyć, ze Odra nie tyle się trzyma czołówki bo dobrze gra, tylko JESZCZE się trzyma czołówki, tylko dlatego, że dobrze GRAŁA...
Znowu to samo. Widzew słabiutki, Odra słabiutka, Stal w zasadzie z 2 ligi.

Zmień płyte bo co post (strzał) to w kolano (swoje).
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując