Jaroo1 napisał(a):

|
Jak tu debilowi by wytłumaczyć, ze Odra nie tyle się trzyma czołówki bo dobrze gra, tylko JESZCZE się trzyma czołówki, tylko dlatego, że dobrze GRAŁA...
|
Znowu to samo. Widzew słabiutki, Odra słabiutka, Stal w zasadzie z 2 ligi.
Zmień płyte bo co post (strzał) to w kolano (swoje).