Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93723
Stary 27.02.2024, 23:51
Merkury napisał(a):Wyświetl post
A hitem jest fakt że kontrakty podpisane są w większości do końca czerwca b.r. Naprawdę zarządzanie tym klubem jest na poziomie ligi okręgowej. Królewski zajmuje się sztuczna inteligencja szkoda że tej życiowej brak. Tyle lat syfu!
akurat te kontrakty patalachow to jedyny pozytyw ....awansujemy ( sci-fi) to soe pozbedziemy szrotu ktory i tak bysie nie absolutnie nie nadawal na ekstraklase - nie awansujemy w tym roku to koniec c wielkich marzen o powrocie i walka o utrzymanie- nowa kadra , TANIA , nie kontuzjogenna - dlatego bardzo zdziwilem sie podpisaniem nowej umowy z MEGA przecietnym Łasickim czy himerycznym Jarochem ( ktory na ekstraklase to co najwyzej gleboka rezerwa ) ...... w czerwcu nareszcie koncza sie kotrakty : Goku , Jaroch ( juz niestety nie) Junca, Raton , Carbo , Alfaro ., Enko , Villar, Sobczak , Lasicki ( niestety jak z Jarochem ) , Zyro , Talar, Basha , Broda ...... z tej calej Armii skorokopaczy to jedynie Goku (moze) by sie nadawal na zmiennik w ekstraklasie , Villar - tak samo - solidny zmiennik , i Talar ( tak na wyrst troche ) i Carbo - jako zawodnik podstawowego skaldu ....cala reszta nie nadaje sie absolutnie ani do ekstraklasy ani do 1 ligi ( no chyba ze do druzyny ktorej jedynym celem jest utrzymanie ) .....wiec mysle ze tak duza liczba konczacych sie kontraktow to nie najgorsza sprawa : i w przypadku CUDU jak awans - jak i w dalszej grze w 1 lidze ....mozna tylko zalowac ze w dacie CZERWIEC 2024 nie zalapali sie jeszce Colley i Sapala
Odpowiedz cytując