Merkury napisał(a):

|
A hitem jest fakt że kontrakty podpisane są w większości do końca czerwca b.r. Naprawdę zarządzanie tym klubem jest na poziomie ligi okręgowej. Królewski zajmuje się sztuczna inteligencja szkoda że tej życiowej brak. Tyle lat syfu!
|
akurat te kontrakty patalachow to jedyny pozytyw ....awansujemy ( sci-fi) to soe pozbedziemy szrotu ktory i tak bysie nie absolutnie nie nadawal na ekstraklase - nie awansujemy w tym roku to koniec c wielkich marzen o powrocie i walka o utrzymanie- nowa kadra , TANIA , nie kontuzjogenna - dlatego bardzo zdziwilem sie podpisaniem nowej umowy z MEGA przecietnym Łasickim czy himerycznym Jarochem ( ktory na ekstraklase to co najwyzej gleboka rezerwa ) ...... w czerwcu nareszcie koncza sie kotrakty : Goku , Jaroch ( juz niestety nie) Junca, Raton , Carbo , Alfaro ., Enko , Villar, Sobczak , Lasicki ( niestety jak z Jarochem ) , Zyro , Talar, Basha , Broda ...... z tej calej Armii skorokopaczy to jedynie Goku (moze) by sie nadawal na zmiennik w ekstraklasie , Villar - tak samo - solidny zmiennik , i Talar ( tak na wyrst troche ) i Carbo - jako zawodnik podstawowego skaldu ....cala reszta nie nadaje sie absolutnie ani do ekstraklasy ani do 1 ligi ( no chyba ze do druzyny ktorej jedynym celem jest utrzymanie ) .....wiec mysle ze tak duza liczba konczacych sie kontraktow to nie najgorsza sprawa : i w przypadku CUDU jak awans - jak i w dalszej grze w 1 lidze ....mozna tylko zalowac ze w dacie CZERWIEC 2024 nie zalapali sie jeszce Colley i Sapala