MaLk napisał(a):

|
Używają. Głównie ci, którzy mają problem nawet ze znalezieniem sensownego agenta i sami muszą spamować skrzynki.
|
to chyba dobrze, bo prowizja dla agenta będzie mniejsza

ale według Transfermarktu jego menedżer ma w portfolio kilku podstarzałych Hiszpanów z niższych lig, a nasz Boateng na liście jest w sumie jednym z najmłodszych:
https://www.transfermarkt.pl/pedro-b...ma/berater/534