Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93651
Stary 26.02.2024, 14:56
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Używają. Głównie ci, którzy mają problem nawet ze znalezieniem sensownego agenta i sami muszą spamować skrzynki.
to chyba dobrze, bo prowizja dla agenta będzie mniejsza ale według Transfermarktu jego menedżer ma w portfolio kilku podstarzałych Hiszpanów z niższych lig, a nasz Boateng na liście jest w sumie jednym z najmłodszych:
https://www.transfermarkt.pl/pedro-b...ma/berater/534
Odpowiedz cytując