Markus napisał(a):

Nie. Dorobek prawie 50 bramek i ponad 40 osób w czołowym rumuńskim klubie, z którym zdobył pięć tytułów mistrzowskich pokazuje jedynie, że w piłkę potrafił grać na dobrym poziomie.
|
Nie nie nie, podałeś to jako przesłanki, z których wywnioskowałeś, że powodem jego odejścia z klubu był konflikt z działaczami.
Dlatego usiłuję zrozumieć głębię takiego rozumowania.
Gdybyś to ubrał w tezę, że kiedyś coś tam potrafił i może jest szansa za parę miesięcy mieć z niego pożytek, nawet bym przyklasnął. W sensie tezie, nie samemu potencjalnemu transferowi, bo w naszej sytuacji wielkiego sensu w takim ruchu nie ma.