Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93490
Stary 22.02.2024, 21:18
Markus napisał(a):Wyświetl post
Opinii Rude o nim. Tylko i aż, bo tylko ona ma tu znaczenie. Jak będzie negatywna, nie ma tematu. Ale jak powie: okej, dam mu szansę, bo zdołam go odbudować, wiem jak to zrobić i może mi być potrzebny, to jestem wtedy za podpisaniem go na jak słyszymy bardzo korzystnych dla Wisły warunkach.

O ile jeszcze po drodze zaliczy testy medyczne.
Tu akurat się zgadzamy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując