|
Senior Member
Offline
|
|
Markus napisał(a): 
Opinii Rude o nim. Tylko i aż, bo tylko ona ma tu znaczenie. Jak będzie negatywna, nie ma tematu. Ale jak powie: okej, dam mu szansę, bo zdołam go odbudować, wiem jak to zrobić i może mi być potrzebny, to jestem wtedy za podpisaniem go na jak słyszymy bardzo korzystnych dla Wisły warunkach.
O ile jeszcze po drodze zaliczy testy medyczne.
|
Tu akurat się zgadzamy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|