|
To jest najlepsze
Czy Jerzy Brzęczek zawiódł jako trener Wisły Kraków?
Błaszczykowski: NIE!
1 wygrana na 14 meczów, w efekcie spadek z Ekstraklasy, rozmontowanie działu sportowego (odejście dyr. sportowego, szefa skautów) i wzięcie funkcji menedżera, a chwilę po starcie sezonu drugiej ligi - ucieczka z klubu po laniu od przyszłego spadkowicza. Po takich "osiągnięciach" aż ciśnie się na usta: Wuja z(a)jebałeś! Ale nie, Jakub oznajmia światu, że Wuja nie zawiódł.
Wykonał fantastyczną pracę...
|