Patryko napisał(a):

|
Okienko się jeszcze nie skończyło i na bank kogoś ściągną. Biorąc pod uwagę to, że wypada jeden z młodzieżowców (znając życie gotowy do gry będzie na maj), to praktycznie musimy szukać kolejnego młodzieżowca. Oby trafiło się jakieś ciekawe wypożyczenie last minute :/
|
Taa, ściagną hehe. Tak jak bramkarza.