s1mone napisał(a):

Gikiewicz pod względem sportowym sztos.
Przecież chłop bodajże 2 lata temu był wyróżniającym się bramkarzem Bundesligi, ocierał się o reprezentację Polski.
...
|
Był i niestety 2 lata minęły. Nie bez powodu jest bez klubu.
Tu jest artykuł GK z wczoraj:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18302477
Maciej Gostomski - G. Łęczna (35 lat) - rozmawiali i ponoć nie do wyjęcia na szybko
Kacper Bieszczad - Zagłębie L./Raków 2 (21 lat) - trochę skomplikowane ale jakby się prezesi dogadali to do zrobienia
Rafał Gikiewicz - bez klubu (36 lat)
B. Karcz pisze, że z pierwszymi dwoma już się kontaktowano.