Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93254
Stary 11.02.2024, 13:11
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ale moim zdaniem to chłop prędzej zagra w jakieś Legii, Lechu czy chociaż w takiej Pogonii niż u nas. Trochę to dla mnie sci-fi. Niestety
W tych klubach ktoś najpierw by musiał mu zrobić miejsce, do Wisły wpada cały na biało i od razu staje między słupkami. Do tego oczywiście nie przyjdzie tutaj za 10k brutto miesięcznie.

Myślę, że byłby to sensowny ruch, kontrakt do czerwca i w przerwie letniej można siąść do rozmów o dalszej współpracy, o ile oczywiście będzie pole do tego typu negocjacji.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując