s1mone napisał(a):

|
Ale moim zdaniem to chłop prędzej zagra w jakieś Legii, Lechu czy chociaż w takiej Pogonii niż u nas. Trochę to dla mnie sci-fi. Niestety
|
W tych klubach ktoś najpierw by musiał mu zrobić miejsce, do Wisły wpada cały na biało i od razu staje między słupkami. Do tego oczywiście nie przyjdzie tutaj za 10k brutto miesięcznie.
Myślę, że byłby to sensowny ruch, kontrakt do czerwca i w przerwie letniej można siąść do rozmów o dalszej współpracy, o ile oczywiście będzie pole do tego typu negocjacji.