s1mone napisał(a):

|
Pytanie tylko czy charakter nie za trudny, bo chłop jest specyficzny - nie gryzie się w język. Ja bym się tym nie przejmował, jeśli tylko pokaże odpowiednią jakość. 36 lat to jeszcze z 2-3 lata może pograć na poziomie, jeśli się będzie odpowiednio prowadził.
|
bracia Gikiewicz mają DNA atencjuszy, historię walenia w jana swoich klubów, podpierniczania kolegów z szatni i wynoszenia do dziennikarzy, co prawda bardziej Łukasz niż ten bramkarz, ale mam nadzieję że choćby ten Kuba z tylnego siedzenia to zaopiniował od tej strony i ktoś tam wie, z kim mają do czynienia
Gostomski? według statystyk to najbardziej efektywny bramkarz w I lidze
nie pamiętam już czy takie liczby wyszły na X (dawniej Twitter) od kogoś z Wisły czy może jednego z tych kont-satelit od podcastów i wykresików w pythonie, ale to na pewno byłby wybór data-driven
