|
Gikiewicz pod względem sportowym sztos.
Przecież chłop bodajże 2 lata temu był wyróżniającym się bramkarzem Bundesligi, ocierał się o reprezentację Polski.
W dodatku od wielu wielu lat, nie licząc epizodu w Turcji był pierwszym bramkarzem tam gdzie grał, nie żadnym ławkowiczem.
Pytanie tylko czy charakter nie za trudny, bo chłop jest specyficzny - nie gryzie się w język. Ja bym się tym nie przejmował, jeśli tylko pokaże odpowiednią jakość. 36 lat to jeszcze z 2-3 lata może pograć na poziomie, jeśli się będzie odpowiednio prowadził.
Ale moim zdaniem to chłop prędzej zagra w jakieś Legii, Lechu czy chociaż w takiej Pogonii niż u nas. Trochę to dla mnie sci-fi. Niestety.
Gostomski to ciut gorsza opcja, ale na tle naszego Ręcznikona to sztos.Wyróżniający się bramkarz 1 ligi od lat będący 1 bramkarzem w swoim klubie.
Bieszczad - nie mam pojęcia jaki poziom prezentuje, ale od Ratona gorszy nie będzie. Chociaż miałbym nadzieję, że to jednak nie on przejdzie - pozostali kandydaci są dużo ciekawszą opcją.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.02.2024 o godz. 12:48.
|