Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93238
Stary 10.02.2024, 22:35
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Brak Dudy w podstawowej 11stce to napewno dobry prognostyk przed rundą.
Ciekawe ile Sapała wytrzyma bez kontuzji lub odpału.
Daję mu maks 20 minut. Dlatego mam wątpliwości czy brak Dudy to dobry prognostyk po meczach w Turcji. Sapała lubił się tam zdrzemnąć.
Poza tym nie ma pewności czy Gogół nie wygrał rywalizacji z Dudą. W sobotę nie grał przez uraz kolana.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2024 o godz. 22:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując