AgresywnyChomik napisał(a):

Brak Dudy w podstawowej 11stce to napewno dobry prognostyk przed rundą.
Ciekawe ile Sapała wytrzyma bez kontuzji lub odpału.
|
Daję mu maks 20 minut. Dlatego mam wątpliwości czy brak Dudy to dobry prognostyk po meczach w Turcji. Sapała lubił się tam zdrzemnąć.
Poza tym nie ma pewności czy Gogół nie wygrał rywalizacji z Dudą. W sobotę nie grał przez uraz kolana.