Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
28491
10.02.2024, 09:31
Jaroo1
napisał(a):
Mamy troszku pecha ale to się idealnie wpisuje w całość projektu obecnego pt. Wisła Kraków. Mieliśmy 3, powiedzmy równych, równo słabych bramkarzy. Nie było sensu 3 trzymać na raz.
Wypożyczamy jednego, a na drugi dzień ten z nr 2 łapie kontuzje.
Wypożyczamy żeby zejść z budżetu płacowego, a teraz się okazje, że wypadało by poszukać nowego bramkarza, jeśli nawet nie z myslą o byciu nr 1 to na nr 2
Oszczędzimy na tym wszystkim czy jeszcze stracimy?
Czy to nie jest śmieszne? Chujowo zarządzany klub, a tu jeszcze jakby specjalnie wiatr w oczy.
Jedynkę trzeba ściągnąć no i oby Załuska miał pojęcie o swojej robocie. Bo jak nie ma pojęcia to nikt nie będzie dobrze bronił.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat