Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28491
Stary 10.02.2024, 09:31
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mamy troszku pecha ale to się idealnie wpisuje w całość projektu obecnego pt. Wisła Kraków. Mieliśmy 3, powiedzmy równych, równo słabych bramkarzy. Nie było sensu 3 trzymać na raz.
Wypożyczamy jednego, a na drugi dzień ten z nr 2 łapie kontuzje.
Wypożyczamy żeby zejść z budżetu płacowego, a teraz się okazje, że wypadało by poszukać nowego bramkarza, jeśli nawet nie z myslą o byciu nr 1 to na nr 2 Oszczędzimy na tym wszystkim czy jeszcze stracimy?


Czy to nie jest śmieszne? Chujowo zarządzany klub, a tu jeszcze jakby specjalnie wiatr w oczy.
Jedynkę trzeba ściągnąć no i oby Załuska miał pojęcie o swojej robocie. Bo jak nie ma pojęcia to nikt nie będzie dobrze bronił.
Odpowiedz cytując