wierność83 napisał(a):

|
Ja jeszcze dodam, aby nie oczekiwać, że awans do ESY rozwiąże nasze problemy. Te pieniądze są już dawno rozdysponowane. Bez zmian w składzie i wzmocnień skończy się spadkiem po sezonie, a kasy na te zmiany i wzmocnienia brak. Nadzieja w tym, że może uda się skusić lepszych Hiszpanów wizją gry na najwyższym poziomie i promocją dalej. Ale ile tak można jechać? Gdzie tu jakaś budowa stabilności klubu, kadry, piłkarzy, z którymi można się utożsamić czy długofalowych planów i wyników.
|
Awans do ESY przyniósłby z pewnością większe wpływy za bilety, od canal plus no i potencjalni sponsorzy może byliby bardziej chętni do płacenia więcej za reklamę więc tj. ogromnie ważne. Równie ważne jest żeby dwa matołki zaczęły wydawać tyle ile mają przychodów albo jeszcze lepiej mniej żeby redukować zobowiązania i do tego mieć coś na kupce na nagłe potrzeby (np. transfer w miejsce ciężko kontuzjowanego grajka)