Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8234
Stary 03.02.2024, 16:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie tak że jak będzie Szywacz dostawał minuty to znajdzie się debil który podpisze się pod jego transferem gotówkowym.


@Drozd - chłopki z meczyków akurat tego gola nie zauważyli, bo przeglądali wtedy notatki w niezwykle ważnej kwestii kto miał więcej minut podczas sparingów Także ich opinia nie powinna być w ogóle przytaczana ani brana pod uwagę.
Nic nie wiadomo, ilość minut rozegranych to jedyny argument menagos przy wciskaniu "talentów". To że jeden z drugim prosto piłki nie umie kopnąć to można wytłumaczyć na 1000 sposobów. Presja, przemotywowanie, zmęczenie sezonem, brak rytmu meczowego, brak zgrania, specyficzna liga itp. itd. Dlatego ważne żeby nie było jasnego celu, określonych wymagań czy to indywidualnych czy wobec drużyny. Wtedy można mówić. Zagrał 10 razy czyli talent, a jak jeszcze na meczykach powiedzą że jest wygranym obozu to już Barcelono ustawiaj się w kolejce.


Wiem że nie zauważyli, ale nie przeszkodziło im to jechać po Ratonie do końca meczu, zupełnie nie dostrzegając, że współwinnym był Sapała i chwalić Sobczaka mimo, że co chwile marnował jakąś okazję.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując