Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8211
Stary 02.02.2024, 20:30
emjot napisał(a):Wyświetl post
młodziutki jesteś
skoro nie pamiętasz odpałów jakie miewał Pawełek czy Miśkiewicz jak wychodzili do dośrodkowań
o Piekutowskim nie wspomnę
ale oni to byli mistrzowie w porównaniu do Cebanu Jovanicia czy Trabalika tkwiącego na linii bramkowej jakby mu ktoś przybił buty gwoździami

ale najgorszym łapaczem w koszulce Wisły jakiego widziałem nie jest Raton
tylko Szymaszek
to była zupełna katastrofa
Dokładnie. Simone po prostu ma fobię na jego tle, stąd formułuje tak idiotyczne i absurdalne stwierdzenia. W Wiśle broniło wielu bramkarzy jeszcze słabszych niż Raton czy Broda, którego Simeone za wszelką cenę chce wcisnąć do naszego pierwszego składu - pomimo, iż jest on właśnie na poziomie takiego Szymaszka czy Cebanu i piłka zwykle lata mu po piątce jak żyd po pustym sklepie.
Odpowiedz cytując