emjot napisał(a):

młodziutki jesteś
skoro nie pamiętasz odpałów jakie miewał Pawełek czy Miśkiewicz jak wychodzili do dośrodkowań
o Piekutowskim nie wspomnę
ale oni to byli mistrzowie w porównaniu do Cebanu Jovanicia czy Trabalika tkwiącego na linii bramkowej jakby mu ktoś przybił buty gwoździami
ale najgorszym łapaczem w koszulce Wisły jakiego widziałem nie jest Raton
tylko Szymaszek
to była zupełna katastrofa
|
Dokładnie. Simone po prostu ma fobię na jego tle, stąd formułuje tak idiotyczne i absurdalne stwierdzenia. W Wiśle broniło wielu bramkarzy jeszcze słabszych niż Raton czy Broda, którego Simeone za wszelką cenę chce wcisnąć do naszego pierwszego składu - pomimo, iż jest on właśnie na poziomie takiego Szymaszka czy Cebanu i piłka zwykle lata mu po piątce jak żyd po pustym sklepie.
