Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8164
Stary 31.01.2024, 00:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Idźmy drogą Niepołomic, potrzymajmy kilkanaście lat jednego trenera, sprowadźmy przecinaków i wysokich drwali do rozpychania się w polu karnym i zaorajmy boisko przy Reymonta. Nikt nam nie podskoczy.
Ale to im z 10 lat zajęło. Warto nie zapominać o tym szczególe

krysztal napisał(a):Wyświetl post
A może drogą Rakowa który budował drużyny na potrzeby ligi w jakich na dany moment się znajdował i nie musiał niczego orać ani sprowadzać tabunów piłkarzy jednej narodowości tylko takich którzy pasowali trenerowi do tego co chciał grać.
Papszun też dostał wolną rękę przez kilka ładnych lat. I robił awans co dwa lata.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując