Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8163
Stary 30.01.2024, 23:23
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Tak, z pewnością awans wywalcza chłopaki z CLJ, ktorzy desperacko będą sie bronić przed spadkiem ze swojej ligi
Zachowajmy umiar, Tokarczyk i Kutwa nie powachają murawy w 1 lidze na wiosnę.

Natomiast miejmy nadzieję na lepszy okres, co po czasach Sobolenki nie jest szczególnie wielkim.wyzwaniem...
Ootymistom przypomnę jednak, że wg algorytmu Królewskiego Sobolenka był trenerem idealnym.
Także zaczekajmy.
Ja bym z Tokarczykiem nie był taki pewny. IMO tymi meczami wygrał szeroki skład i być może wejścia z ławki za innego młodzieżowca. W poprzednim meczu ściągnął na siebie obrońcę, w tym przejął piłkę pod polem karnym i podał do Goku na setkę oraz pod koniec meczu (to chyba on) strzelał niecelnie głową.

Nie jestem Karheropem, nie będę opowiadał o talentach i ile na nich zarobimy, bo pewnie na nim nic, ale tu nie chodzi o jakieś cuda na kiju, to jest pierwsza liga, a widać że młodzi lepiej rozumieją czego od nich oczekuje Hiszpan niż duet Sobolewski - Zając. Nawet nieustępliwością i grą bez piłki młody X czy Y może zaistnieć. Będzie grał głównie przeciw drwalom. To tłumaczy też pewnie dlatego młodzi (również nasi) mogą grać wszędzie, tylko nie u nas - jak nikt nie ma pojęcia co grać to młody nie zaistnieje. Jak cała drużyna jakoś tam funkcjonuje to młody zawodnik jakoś się wpasuje.

Na koniec to Rude podejmie decyzję, a ani Tokarczyk nie jest lepszy od któregokolwiek skrzydłowego, ani Kutwa - od LO. Tyle że jest jeszcze przepis o młodzieżowcu, są kartki i kontuzje... Aktualnie wypadli Alfaro, Junca, Żyro i Basha. Ze szkła jest też Sapała którego zaangażowanie w grę dyskutowaliśmy. Różnie może być.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.01.2024 o godz. 23:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując