sandomingo napisał(a):

Tak, z pewnością awans wywalcza chłopaki z CLJ, ktorzy desperacko będą sie bronić przed spadkiem ze swojej ligi
Zachowajmy umiar, Tokarczyk i Kutwa nie powachają murawy w 1 lidze na wiosnę.
Natomiast miejmy nadzieję na lepszy okres, co po czasach Sobolenki nie jest szczególnie wielkim.wyzwaniem...
Ootymistom przypomnę jednak, że wg algorytmu Królewskiego Sobolenka był trenerem idealnym.
Także zaczekajmy.
|
Ja bym z Tokarczykiem nie był taki pewny. IMO tymi meczami wygrał szeroki skład i być może wejścia z ławki za innego młodzieżowca. W poprzednim meczu ściągnął na siebie obrońcę, w tym przejął piłkę pod polem karnym i podał do Goku na setkę oraz pod koniec meczu (to chyba on) strzelał niecelnie głową.
Nie jestem Karheropem, nie będę opowiadał o talentach i ile na nich zarobimy, bo pewnie na nim nic, ale tu nie chodzi o jakieś cuda na kiju, to jest pierwsza liga, a widać że młodzi lepiej rozumieją czego od nich oczekuje Hiszpan niż duet Sobolewski - Zając. Nawet nieustępliwością i grą bez piłki młody X czy Y może zaistnieć. Będzie grał głównie przeciw drwalom. To tłumaczy też pewnie dlatego młodzi (również nasi) mogą grać wszędzie, tylko nie u nas - jak nikt nie ma pojęcia co grać to młody nie zaistnieje. Jak cała drużyna jakoś tam funkcjonuje to młody zawodnik jakoś się wpasuje.
Na koniec to Rude podejmie decyzję, a ani Tokarczyk nie jest lepszy od któregokolwiek skrzydłowego, ani Kutwa - od LO. Tyle że jest jeszcze przepis o młodzieżowcu, są kartki i kontuzje... Aktualnie wypadli Alfaro, Junca, Żyro i Basha. Ze szkła jest też Sapała którego zaangażowanie w grę dyskutowaliśmy. Różnie może być.