Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93117
Stary 20.01.2024, 16:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak drużyna się broni w 11 w polu karnym, grasz atak pozycyjny ostatnie co cię powinno interesować to namiętne wrzucanie pilki w pole karne i liczenie że jakis koszykarz do nich doskoczy, wygra główkę i w dodatku uderzy na tyle kąśliwie że bramkarza uda się zaskoczyć. Któryś to trener z topu niedawno zacytował analizy z których wynika że wrzutki to najmniej efektywny element gry.
...
To prawda ale np. Puszcza skutecznie postawiła na taki styl. Problem w tym, że ustawienie drużyny tak grającej zajęło im kilka lat. I tak były robione transfery.
My mamy całkowicie inaczej zbudowaną drużynę więc należy znaleźć inny sposób niż dojście skrzydłem i wykop w tłum.


Przy okazji, Wisła dogadała się z Łasickim i Jarochem
https://www.goal.pl/1-liga/kiko-rami...-wisle-krakow/
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując