Karherop napisał(a):

Jak drużyna się broni w 11 w polu karnym, grasz atak pozycyjny ostatnie co cię powinno interesować to namiętne wrzucanie pilki w pole karne i liczenie że jakis koszykarz do nich doskoczy, wygra główkę i w dodatku uderzy na tyle kąśliwie że bramkarza uda się zaskoczyć. Któryś to trener z topu niedawno zacytował analizy z których wynika że wrzutki to najmniej efektywny element gry.
...
|
To prawda ale np. Puszcza skutecznie postawiła na taki styl. Problem w tym, że ustawienie drużyny tak grającej zajęło im kilka lat. I tak były robione transfery.
My mamy całkowicie inaczej zbudowaną drużynę więc należy znaleźć inny sposób niż dojście skrzydłem i wykop w tłum.
Przy okazji, Wisła dogadała się z Łasickim i Jarochem
https://www.goal.pl/1-liga/kiko-rami...-wisle-krakow/