pepe72 napisał(a):

Wisła leci do Turcji w sobotę:
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...row_54768.html
Lista zawodników Wisły Kraków na zgrupowanie w Belek
Bramkarze: Kamil Broda, Alvaro Raton, Jakub Stępak.
Obrońcy: Joseph Colley, Bartosz Jaroch, Jakub Krzyżanowski, Mariusz Kutwa, David Junca, Igor Łasicki, Eneko Satrustegui, Dawid Szot, Alan Uryga.
Pomocnicy: Jesus Alfaro, Angel Baena, Vullnet Basha, Marc Carbo, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Patryk Gogół, Roman Goku, Igor Sapała, Bartosz Talar, Karol Tokarczyk, Dawid Olejarka, Miki Villar.
Napastnicy: Angel Rodado, Szymon Sobczak, Michał Żyro.
|
Co do kadry to trzeba wierzyć, że Junca się ogarnie, bo opierać się na Szosie, który zagra fajnie dwa mecze by w trzech nie dojechać to wiecie, rozumiecie.
Osoba Fazlagicia zaskakuje, ciekawe czy to będzie prawdziwą szansa dla niego czy tylko formalność by nie iść do FIFA, UEFA, PZPN, NBA, NFL itd.
Brakuje jednego na skrzydło do rotacji, Starzyńskiego nie chcieliśmy z powrotem czy nie możemy.
Zdrowy Żyro i grający z przodu może nam się przydać.