Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8001
Stary 11.01.2024, 02:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No proszę jaka powagą jak się o AI zazartuje. Przepraszam że uraziłem najświętsza AI.
A co do idioty to z całym szacunkiem ale jeśli twierdzisz np że Królewski nie miałby czasy na forum pisać, gdzie chłop jest znany z tego że musi się w mediach społecznościowych udzielać i lubi dyskusje z oponentami to...
No idiota Cię nie chce nazywać ale poziom odklejenia jest konkretny. Czy u ciebie czy i drozda i Markusa.
O tym wpisie w stopce że celem jest awans w lutym nie wspominam bo już o tym pisałem jak na nie idiotę to słabo to wygląda
Jaro pisze głównie z komórki, w każdym razie tak to wygląda w mediach. Twitter na komórce działa poprawnie, forum na komórce mi nie działa.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując