Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15867
Stary 10.01.2024, 21:19
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale zdajesz sobie sprawę,że jeśli nie daj Bóg Rude nie wyjdzie a Królewski dalej będzie się trzymał Wisły jak rzep psiego ogona to wajcha na bank zostanie znowu skierowana na PMS?
Zależy co znaczy nie wyjdzie. Brak awansu to bardzo zły scenariusz, ale powodów może być wiele nie zawsze zależnych od trenera. Już jesteśmy w dupie z 45 punktów możemy stracić 10-12. A 9 razy gramy na wyjeździe tylko 6 u siebie. Mogą się zdarzyć różne cuda. Awans jest nadrzędnym celem ale Albert ma też kilka innych zadań do wykonania równie ważnych i mogących decydować o dalszej naszej przyszłości.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując