krysztal napisał(a):

|
Ale zdajesz sobie sprawę,że jeśli nie daj Bóg Rude nie wyjdzie a Królewski dalej będzie się trzymał Wisły jak rzep psiego ogona to wajcha na bank zostanie znowu skierowana na PMS?
|
Zależy co znaczy nie wyjdzie. Brak awansu to bardzo zły scenariusz, ale powodów może być wiele nie zawsze zależnych od trenera. Już jesteśmy w dupie z 45 punktów możemy stracić 10-12. A 9 razy gramy na wyjeździe tylko 6 u siebie. Mogą się zdarzyć różne cuda. Awans jest nadrzędnym celem ale Albert ma też kilka innych zadań do wykonania równie ważnych i mogących decydować o dalszej naszej przyszłości.