Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 10.01.2024, 15:42
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No proszę jaka powagą jak się o AI zazartuje. Przepraszam że uraziłem najświętsza AI.
A co do idioty to z całym szacunkiem ale jeśli twierdzisz np że Królewski nie miałby czasy na forum pisać, gdzie chłop jest znany z tego że musi się w mediach społecznościowych udzielać i lubi dyskusje z oponentami to...
No idiota Cię nie chce nazywać ale poziom odklejenia jest konkretny. Czy u ciebie czy i drozda i Markusa.
O tym wpisie w stopce że celem jest awans w lutym nie wspominam bo już o tym pisałem jak na nie idiotę to słabo to wygląda
Ty zwyczajnie masz zadanie ośmieszać wszystko co się dzieje w klubie. Myślisz, że tego nie widać? Żeby ktoś potraktował te majaki poważnie potrzeba mieć odrobinę wyczucia i rozumu. To co prezentujesz jest tak nachalne i siekierą ciosane, że wzbudza tylko politowanie i przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. Działaj dalej towarzyszu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując