Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93081
Stary 08.01.2024, 18:49
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ten który uciekł do Legii był moim zdaniem najlepszym bramkarzem w erze przeciętności, ale jeszcze nie kompletnego dziadostwa. Ech, gdyby tak dziś mieć kogoś na tym poziomie w bramce.
Moim zdaniem Lis z momentu odejścia, ale on potrzebował i czasu, i pracy z dobrym trenerem bramkarzy, żeby osiągnąć pewien poziom. Na początku miewał większe wpadki od każdego z obecnych naszych bramkarzy.
Odpowiedz cytując