Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.01.2024, 12:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Czytać nagonkę i utyskiwania na nowego trenera osób mających ból dupy, że nie wybrano polskiej myśli szkoleniowej, miód na moje oczy.
Już widać że Rude podobnie jak Królewski będzie bardzo mocno atakowany przez zwolenników polskiej myśli szkoleniowej, którzy od początku robią wszystko i kibicują temu, by mu się nie powiodło. Widać to nawet na naszym forum. Tak samo niektórzy kibicowali, aby jak najszybciej wyłożył się Petrescu, Carrillo czy Hyballa. Nie odpuszczą nawet jeśli gra drużyny i wyniki ulegną poprawie, bo dla nich obcokrajowcy w Wiśle są zagrożeniem lub problemem.

Taka postawa to szkodzenie Wiśle. Świadome.

Próby rozpętania nagonki, histeryczne ataki, nieustanne podważanie kompetencji, nawet różnego rodzaju insynuacje zaczęły się zanim jeszcze Rude wsiadł do samolotu. Jest próba wykreowania problemów, zniszczenia optymizmu, zburzenia atmosfery. Niektórzy dziennikarze tacy jak Białoński czy emerytowani, ale jednak ciągle słuchani działacze jak Boniek już podjęli działania, żeby nastawić środowisko przeciwko pracy Hiszpana.

Trzeba się temu oprzeć dla dobra Wisły. Sytuacja klubu jest taka, że jeśli nie będzie wsparcia i tym razem znów nie uda się awansować, może dojść do prawdziwej tragedii. Ale jak zawsze mamy piątą kolumnę, która będzie na to pracować, nie tylko tym razem w rodzaju Koalika.
Odpowiedz cytując