Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.12.2023, 14:15
Markus napisał(a):Wyświetl post
Strategia opierania polityki kadrowej klubu na Hiszpanach sprowadzonych przez Kiko spokojnie może dać w przyszłości również pewne utrzymanie się w Ekstraklasie, bo brani z niskich hiszpańskich lig gracze bez problemu dają sobie tam radę. Przykładem nasi Carlitos, Imaz, czy Jimenez lub Angulo z Górnika.
Najświeższym kontrprzykładem, że nie ma takiej zasady, są np. Garcia czy C. Quintana, mniej świeżym słynny Arruabarrena albo "nasz" Chuca, który ostatecznie nie poradził sobie na poziomie ekstraklasy ani u nas, ani w Miedzi.
Odpowiedz cytując