Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 20.12.2023, 11:26
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Dobra Markus ale z tym Kiko to się tak nie rozpędzaj bo my na prowizje dla menadżerów wydajemy tyle ile pewnie taka Polonia Chrobry czy Pruszków na pensje dla pierwszego zespołu
Czyżbyś myślał, że polscy menadżerowie pracują za darmo i podsyłają Wiśle swoich zawodników bez prowizji? Że na przykład dyrektor sportowy Pasieczny, Głowacki, czy jakikolwiek inny, prowadząc politykę kadrową klubu robił to bez płacenia menedżerom prowizji za zawodników? I to często kompletnie bezzasadnie, mając na koncie w przeważającej większości transferowe pomyłki?
Odpowiedz cytując