krysztal napisał(a):

|
Dobra Markus ale z tym Kiko to się tak nie rozpędzaj bo my na prowizje dla menadżerów wydajemy tyle ile pewnie taka Polonia Chrobry czy Pruszków na pensje dla pierwszego zespołu
|
Czyżbyś myślał, że polscy menadżerowie pracują za darmo i podsyłają Wiśle swoich zawodników bez prowizji? Że na przykład dyrektor sportowy Pasieczny, Głowacki, czy jakikolwiek inny, prowadząc politykę kadrową klubu robił to bez płacenia menedżerom prowizji za zawodników? I to często kompletnie bezzasadnie, mając na koncie w przeważającej większości transferowe pomyłki?