Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.12.2023, 12:09
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Odnoszę wrażenie, że niektóre osoby wypowiadające się tutaj nie zdają sobie sprawy, jakie finansowe reperkusje będzie mieć brak awansu w tym sezonie.
Ten sezon jedziemy na oparach, w kolejnym duże cięcia będą praktycznie w każdej dziedzinie. Nie ma tutaj czasu na dawanie komuś szansy, bo może wypali, tutaj musi być totalna minimalizacja ryzyka.
Niestety, wielu tutaj fantastów i mitomanów. Ludzie myślący trzeźwo są prześladowaną mniejszością.

Jeden z drugim idiota postawiliby na kolesia z zerowym doświadczeniem, bo w ich małych móżdżkach to takie same ryzyko jak trener który zrobił dwa awanse.

Ręce opadają...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując