Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 01.12.2023, 23:32
Sorry,że pytam bo ja jednak z innej epoki i być może takich udogodnień nie było ale czy ławki rezerwowych w Niecieczy są podgrzewane?Co to się dzisiaj stanęło?Żadnych wiatraków?Żadnego klaskania?Rozsiadł się pajac wygodnie niczym Walery Łobanowski i przez 90 minut pierdział w stołek.A i Zającowi dzisiaj kamerzysta mógłby po stopach przejechać i chyba by go nie ruszyło.
Odpowiedz cytując