Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.12.2023, 20:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, ze zainteresowanie meczem jak nigdy.
Żarty żartami ale niestety to co już się wczesniej przewijało, Królewski doprowadził od takiego klimatu, ze już z bezsilności ludzie stają się obojętni na te mecze, wyniki. Klub nie ma parcia na wyniki, na ekstraklasę to i w sumie na kibiców się przełożyło.
Ja juz przestałem od blamazu z Podbeskidziem oglądać ten produkt pilkarskopodobny na żywo (o chodzeniu na stadion nie wspominając). Wrócę jak Sobolenko wyleci w końcu na zbity pysk. Sprawdzam sobie po fakcie wynik meczu w necie i obejrzę skrot (albo i nie jak się kończy 0:0). Polecam ten styl życia, nie s....ilem sobie już dawna weekendu dzięki temu
Odpowiedz cytując