Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 13.11.2023, 16:36
nero napisał(a):Wyświetl post
no tak, oczywiście żeby to lepiej wyglądało to:

1. Skupił się na meczach przegranych których faktycznie jest mało
2. Wziął pod uwagę mecze w PP które każdy ma w piździe XD

Z tym pajacem zmierzamy w przepaść. Nie mam już żadnych złudzeń ani nadziei na to, że Królewski wie co robi i ma jakikolwiek plan na przyszłość czy chociażby szuka jakiegoś poważnego inwestora...
Odpowiedz cytując