nero napisał(a):

no tak, oczywiście żeby to lepiej wyglądało to:
1. Skupił się na meczach przegranych których faktycznie jest mało
2. Wziął pod uwagę mecze w PP które każdy ma w piździe XD
Z tym pajacem zmierzamy w przepaść. Nie mam już żadnych złudzeń ani nadziei na to, że Królewski wie co robi i ma jakikolwiek plan na przyszłość czy chociażby szuka jakiegoś poważnego inwestora...