Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 10.11.2023, 23:07
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego „Szanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny mecz”

Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart…
akurat gogół był naszym najlepszym graczem w tym meczu, a przynajmniej jednym z najlepszych.. ale poprzeczka tez nie była wysoko zawieszona
Odpowiedz cytując