Sebak napisał(a):

Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego âSzanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny meczâ
Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żartâŚ
|
akurat gogół był naszym najlepszym graczem w tym meczu, a przynajmniej jednym z najlepszych.. ale poprzeczka tez nie była wysoko zawieszona