Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2023, 22:45
Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego „Szanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny mecz”

Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart…
Odpowiedz cytując