Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2325
Stary 07.11.2023, 10:50
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli frekewncja jest poniżej 16700 to klub dokłada do meczu, ja pie*dole. Gdzie indziej takie cyrki ?
Poprzednio, w kwietniu czy maju 2023 r. wymagana frekwencja wynosiła 15 000. Co się od tamtego czasu stało, że koszty wzrosły aż tyle, że musi przyjść prawie 2 tys. ludzi więcej. Niedługo się okaże, że nawet jak komplet będzie, to klub i tak będzie musiał dopłacić. Co się do cholery składa na tak ogromne koszty?
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując