sandomingo napisał(a):

Grabarzem Wisły jest Królewski a nie Sobolewski.
to on zaproponował temu pajacowi NOWY kontrakt po blamażach z Sosnowcem i Puszczą.
|
To nie jest nawet ćwiartka przyczyny. Królewski odpowiada za cały proces, który doprowadził do tego, że w ogóle była potrzeba zatrudnienia Sobolewskiego.