Karherop napisał(a):

Gdzieś JK też mówił że nie stawia ultimatum, bo zamykalby sobie drogę do podjęcia innej decyzji. I miałoby to sens gdyby ten chłop podejmował jakiekolwiek konkretne decyzje.
Sytacja w tabeli po meczu w Gdańsku może być tak zła, że nawet cud nie uratuje stołka Sobolewskiego. Choć po prawdzie to zwolnienie powinno być po Lechii bez względu na wynik. Odłożenie tego w czasie nie ma sensu, bo i tak nowy trener powinien mieć jak najwięcej czasu by poznać zawodników i dokonać roszad w zimie.
|
Wierzysz w zmianę trenera po meczu z Lechią? Co zmieni porażka? Cały czas będą jeszcze 3 mecze do rozegrania, w których może być mityczna seria zwycięstw

Królewski ustawił taką narrację, która sprawdzi się w każdej sytuacji.
Sobolenka dotrwa do zimy. Tutaj nic się nie zmieni.