MaLk napisał(a):

Ogłaszam - władze klubu mają gdzieś zdanie kibiców.
Nie wątpię, że powyższe ogłoszenie sprawi, że najpóźniej jutro w południe przeczytamy kolejne ogłoszenie - władz klubu o rozwiązaniu kontraktu z trenerem Sobolewskim.
|
Ty sobie możesz ogłaszać, ja też, Serek też i nic tonie zmieni.
Ale jeżeli stowarzyszenie po przeprowadzeniu głosowania, ogłosi jego wynik to będzie miało dużo mocniejszy wydźwięk i będzie jasnym stanowiskiem grupy kibiców która finansuje klub. Dalej to może nic nie zmienić, ale Socios będą mieli czyste sumienie.
Dotychczas nie zrobili nic żeby zatrzymać to szaleństwo. Bo głosowanie na zarządzie to umywanie rąk nic więcej.