leszekpw napisał(a):

|
Szkoda słów i tak nic nie zmienią. Już była kiedyś na ten temat dyskusja. To jest towarzystwo wzajemnej adoracji i nic nie zrobi socios. Tak im dobrze wygodnie i moga sobie pisać co chca, jest jak jest.
|
Towarzystwo wzajemnej adoracji? No jasne...
Możesz łaskawie powiedzieć, co to znaczy, że nam jest dobrze i wygodnie? Wcześniej coś tam o władzy jeszcze wspominałeś? Będziesz dalej puszczał bąki i unikał dyskusji? Czy zawsze trzeba robić krzykliwe protesty, żeby próbować coś zmienić? To akurat spokojnie mogą zrobić trybuny...
Powtórzę się, ale już tu kiedyś czytałem podobne zarzuty, gdy "trio" przejmowało spółkę od TSu. Sprawa została załatwiona po cichu. Wolfy, który znowu próbuje mędrkować w temacie, miał wtedy wstąpić do Socios, no ale jaki jest słowny, pokazał
Ps. Wolfy, głosowanie niejednomyślne. Wyłapałeś już czy nie?
MaLk napisał(a):

Ogłaszam - władze klubu mają gdzieś zdanie kibiców.
Nie wątpię, że powyższe ogłoszenie sprawi, że najpóźniej jutro w południe przeczytamy kolejne ogłoszenie - władz klubu o rozwiązaniu kontraktu z trenerem Sobolewskim.
|
A jakże.