Drozd napisał(a):

To chyba nie wyłapałeś o co chodzi.
To że sobie na zarządzie protestujecie to jak widać ma niewielkie znaczenie.
Waszym obowiązkiem jest ogłosić wszem i wobec, że Władze Klubu mają gdzieś zdanie kibiców, a tego nie słyszałem i dalej tego nie słychać.
|
Ogłaszam - władze klubu mają gdzieś zdanie kibiców.
Nie wątpię, że powyższe ogłoszenie sprawi, że najpóźniej jutro w południe przeczytamy kolejne ogłoszenie - władz klubu o rozwiązaniu kontraktu z trenerem Sobolewskim.