Jaroo1 napisał(a):

|
Możemy z Sobola zrobić jedynego winnego. Tu są wszyscy do wy.......enia, na czele z Radkiem i Jarkiem bo takich trzech, jak ich dwóch to już tu nie będzie. Na jego słowa patrzę jak na typowe bajdurzenie Królewskiego i jak na stanowisko zarówno Sobola jak i całego klubu - pierdlenie głupot, życie w jakimś alternatywnym świecie.
|
Moim zdaniem to winny jest tylko Królewski, następnie Ramirez, a
na końcu Sobol.
To JK i KR powinni być jebani od góry do dołu, za to, że go zostawili i przeciągają te męki, do Sobolewskiego mam pretensje, że sam nie zrezygnuje, myślałem, że jest trzeźwo ogarniającym rzeczywistość gościem, myliłem się.