|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#11

30.10.2023, 11:51
|
Karherop napisał(a): 
Weź przeczytaj jeszcze raz o czym była wcześniejsza rozmowa, bo rozmijasz się z rzeczywistością.
Od obrony trenera są wyniki, a nie Pepe ani Karherop. Dla mnie może być na tym stanowisku nawet Dżepetto jak się będą wyniki zgadzac.
|
Czyli wymiękasz.
Nie dziwię się.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|