wolfy napisał(a):

A teraz obejrzyjcie sobie na spokojnie co graliśmy w obronie.
Chciałbym Karherop i pepe żebyście nam to wszystko opisali, tą ciężką pracę trenera i jej owoce. Może wtedy coś zrozumiecie, chociaż szczerze wątpię.
|
Weź przeczytaj jeszcze raz o czym była wcześniejsza rozmowa, bo rozmijasz się z rzeczywistością.
Od obrony trenera są wyniki, a nie Pepe ani Karherop. Dla mnie może być na tym stanowisku nawet Dżepetto jak się będą wyniki zgadzac.