pepe72 napisał(a):

Kartki:
4 Goku - pauzuje
3 Junca, Satrústegui, Jaroch, Basha, Carbó, Colley,
2 Sapała, Szot, Duda, Alfaro, Rodado, Zając
1 Uryga, Villar, Krzyżanowski, Łasicki, Gogół, Olejarka, Sobczak, Sobolewski
Trochę niefajnie wygląda sytuacja w obronie.
Oraz ciężko będzie grać bez Carbo jeśli dostanie kartkę.
|
Rodado nie 2 tylko 3, a po dzisiejszym meczu 4 i pauza za głupie pyskówki, podobnie jak Jaroch.
Pięknie wyglądało budowanie ataku od tyłu i te sygnalizowane-oczywiste podania do boku, gdzie przy kazdej próbie PBB skutecznie podbiegało i rozbijało te podania.
W środku wyrwa, a Sobol w 70 minucie dopiero robi zmiany 4 zawodników. Alfaro lewoskrzydłowy gra w srodku kolejny mecz, dzisiaj w zasadzie nie było go na boisku, stad min taka dziura w srodku - Sobol bez reakcji...
Mecz bubel jakich było wiele za Jurka i Sobola, w ten sam deseń.
Mieliśmy sporo szczęścia bo powinno być z 4-5 do 1, co nie zmienia faktu, ze sedzia nas upominał o wszystko, a książkowego stempla na Rodado co wiązało się z drugą żółtą dla podbeskidzia "nie widział".