skarabeus napisał(a):

Zwroccie uwage na nerwy Jarocha, Szota, Junci. Oni byli napakowani jak kabanosy po przerwie i pachnialo w przypadku kazdego z nich czerwem.
To efekt tego co sie wydarzylo w szatni
Gratulacje paralityku.
|
To jest wszystko co może ta parodia trenera. No i zmiany w 70+ minucie.
Czy jestem zaskoczony wynikiem? Ani trochę.
Nie da się awansować bez gry obronnej. Brońcie dalej Sobolewskiego, masturbujcie się meczami kiedy Hiszpanom skuteczność siądzie, tyle wiecie i rozumiecie bałwany...