Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 24.10.2023, 09:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kiko wspominał, że gdybyśmy awansowali do esa to prawdopodobnie by opuścił Wisle, bo uznałby swoją misję że zakończona. To tyle w kwestii wizji jak to będzie w ekstraklasie w sezonie 24/25.
Nie sądzę, by coś takiego kiedykolwiek padło, a nawet jeśli, sytuacja jest dynamiczna i za rok będzie zupełnie inna niż przed rokiem. Nigdzie nie jest przesądzone, że w kolejnym sezonie Kiko nie będzie w Wiśle, gdy awansujemy.
Odpowiedz cytując