|
Dobre wejście Talara, asysta na 3:1 i odbiór piłki przy bramce na 4:1. Myślałem, że Sobol go odstawił na amen jak już przekroczył wiek młodzieżowca, ale na szczęście się myliłem.
Gogol też nie dał złej zmiany, ale uważam, że Sobol popełnił błąd dając Goła i Talara jednocześnie.
|