Elendil napisał(a):

|
Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki.
|
Villar, Sapała, Łasicki, Basha, Satrustegi, Junca - sokojnie mogą grać w 1 skladzie, jeśli będą w formie. Do tego już z ławki strzelił i Olejarka, i Sobczak. Uważam że zarówno 1 sklad jak i ławka to poziom top 3 tej ligi, o ile nie top 1. Kto ma lepszych zmienników na ławce?
Zresztą, to nie zmiennicy sami w sobie są problemem, ale fakt że wchodzą często po 2-3 i na chwilę przez samą ilość zmian rozwalają nasza grę.