leszekpw napisał(a):

|
Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika.
|
To jest nie do wiary, skąd Kiko bierze tych gości. Od czasu Carlitosa chłop wyławia takie perełki, że nawet sporadyczne niewypały nie wpływają na cały obraz jego pracy. Czapki z głów.
Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki.
edit: no i Villar, ale jego traktuje de facto jako pierwszy skład, bo to w sumie piłkarsko ten sam poziom, co Baena.