Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 20.10.2023, 22:38
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika.
To jest nie do wiary, skąd Kiko bierze tych gości. Od czasu Carlitosa chłop wyławia takie perełki, że nawet sporadyczne niewypały nie wpływają na cały obraz jego pracy. Czapki z głów.

Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki.

edit: no i Villar, ale jego traktuje de facto jako pierwszy skład, bo to w sumie piłkarsko ten sam poziom, co Baena.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 20.10.2023 o godz. 22:42.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując